Sesje noworodkowe

Kiedy zarezerwować sesję noworodkową?

Najlepszy czas, aby sfotografować noworodka jest, gdy są one w wieku poniżej dwóch tygodni. Najlepiej od 5 do 14 dni. Po dwóch tygodniach dzieci są trochę trudniejsze do rozliczenia i rzeczy takie jak kolka i trądzik niemowlęcy może zacząć się zaostrzyć. Najlepiej jest, aby skontaktować się ze mną w czasie ciąży i dać mi szacunkowy termin, aby zaplanować wstępną rezerwację. Po przyjeździe do domu ze szpitala z nowym dzieckiem możesz skontaktować się ze mną, aby zorganizować odpowiedni dzień i czas na sesję zdjęciową

Jak zarezerwować sesję noworodkową?

Sesję zdjęciową można zarezerwować telefonicznie, e-mailowo lub osobiście podczas konsultacji przed sesją. Aby mieć datę zabezpieczone trzeba przetworzyć opłatę sesyjną, która służy jako opłata za rezerwację, jak również. Proszę sprawdzić naszą Stronę inwestycji w przewodniku opłaty sesji.
Opłata za sesję nie podlega zwrotowi i nie obejmuje żadnych obrazów cyfrowych ani produktów. Cyfrowe obrazy, produkty i odbitki są kupowane oddzielnie.
Ile pokrywa moja opłata za sesję?

Opłata za sesję obejmuje opłatę za rezerwację, konsultacje przed sesją, sesję zdjęciową, ujawnienie / umówienie zamówienia i umówienie dostawy.

Gdzie odbywa się sesja noworodkowa?

Twoja sesja noworodkowa odbędzie się w moim domowym studio położonym w centrum Poznania. Proszę pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa w moim studio mogą przebywać tylko noworodki i rodzice (maksymalnie 2 osoby dorosłe). Parkingi są dostępne dla Twojej wygody.

Jak długo potrwa sesja?

Zwykle sesja zdjęciowa noworodka trwa od 3 do 4 godzin. Daję dużo czasu na karmienie i pocieszanie dziecka.

Czy mam jakieś wskazówki, co zrobić przed sesją zdjęciową, aby przebiegała sprawnie?

Oczywiście! Wkrótce po rezerwacji sesji zdjęciowej ze mną otrzymasz przewonik, że jestem więcej niż szczęśliwy, aby przejść przez i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogą mieć. Przed sesją będziesz wiedzieć dokładnie, co można zrobić z twojej strony, aby upewnić się, że pierwsza sesja zdjęciowa Twojego dziecka działa płynnie i bez stresu dla was obu. I pamiętaj, że Jestem tu, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc ci w czymkolwiek, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękne bezstresowe doświadczenie dla ciebie. Poprowadzę Cię przez cały proces i chętnie pomogę ci karmić, zmieniać i uspokajać dziecko podczas sesji zdjęciowej. Wiem, że prawdopodobnie będziesz pozbawiony snu po bezsennych nocach więc możesz po prostu zrelaksować się na mojej wygodnej kanapie i po prostu patrzeć jak robię moją magię. Moim celem jest nie tylko stworzenie namacalnej sztuki dla Twojego domu. Moim celem jest również to, że jako mama są zrelaksowani i szczęśliwi przez cały proces.

Mam coś ze sobą zabrać?

Nie, mam Mnóstwo rekwizytów, owijek i strojów do wyboru. Omówimy je wcześniej, więc wszystko jest gotowe na dzień sesji zdjęciowej.
Kiedy mogę zobaczyć moje zdjęcia i zamówić moje produkty?

Na koniec sesji noworodkowej ustalimy czas i datę wizyty w celu zamówienia. Zwykle jest ona planowana w ciągu 2-3 tygodni od sesji. Tego dnia zobaczysz swoje zdjęcia i będziesz mógł wybrać swoje produkty. Po otrzymaniu pełnej płatności twoje odciski zostaną zamówione. Poród może trwać do 3-4 tygodni. Jak tylko dotrą do mojego studia, zostaniesz o tym powiadomiony i ustalimy datę odbioru.